Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o.
 
  Polskiej Federacji Szpitali 
Aktualności


(2014-12-30)

Bez porozumienia w negocjacjach między MZ i PZ: od 2 stycznia część przychodni zamknięta

Kolejna runda rozmów resortu zdrowia z przedstawicielami Porozumienia Zielonogórskiego ws. finansowania POZ w 2015 r. zakończyła się w poniedziałek (29 grudnia) fiaskiem. Jak powiedział po spotkaniu szef PZ Jacek Krajewski, od 2 stycznia gabinety będą zamknięte. Minister zdrowia zaznaczył, że coroczne szantażowanie zamykaniem przychodni musi się wreszcie skończyć(...)

Cały artykuł znajduje się na stronie wydawcy - rynekzdrowia.pl. Aby go przeczytać kliknij tutaj.(2014-12-22)(2014-12-19)

Wigilijne spotkanie


W czwartek 18 grudnia 2014r. odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników szpitala z udziałem przedstawicieli Rady Nadzorczej: Pani Magdaleny Dołgan – Wiceprezydent Miasta Zamość oraz Pani Jadwigi Kijek – Skarbnik Miasta Zamość.

Po wspólnej modlitwie pod przewodnictwem kapelana szpitala księdza Stanisława Nazarczuka tradycyjnie wszyscy dzielili się opłatkiem i składali sobie wzajemnie życzenia.

(2014-12-15)

Szpitale o pakiecie onkologicznym: wszystko się da... jak będą pieniądze

Niecały miesiąc pozostał szpitalom na przygotowanie się do wdrożenia pakietu onkologicznego. Lecznice liczą się z dodatkowymi pacjentami, zdecydowanie większą ilością badań i koniecznością zatrudnienia nowych pracowników…. i boją się, czy nowe zadania nie zrujnują ich budżetu.(...)

Cały artykuł znajduje się na stronie wydawcy - rynekzdrowia.pl. Aby go przeczytać kliknij tutaj.(2014-12-06)

Święty Mikołaj w szpitalu.

Jak co roku 6 grudnia 2014r. Święty Mikołaj odwiedził dzieci przebywające w oddziałach pediatrycznym i chirurgicznym naszego szpitala. Po raz kolejny całą akcję dla naszych małych pacjentów zorganizowała Fundacja „Dr Clown”. Wolontariusze przebrani za Św. Mikołaja, Śnieżkę i Skrzata z uśmiechem i pozytywną energią wędrowali po szpitalnych oddziałach, rozdając małym pacjentom prezenty, by choć na chwilę mogły zapomnieć o swoich chorobach. Chwila rozmowy, ciepłe życzenia, drobny upominek sprawiły radość i uśmiech na twarzach małych pacjentów.


(2014-11-21)

Relikwie św. Jana Pawła II w Zamojskim Szpitalu Niepublicznym

W dniu 19 listopada 2014 roku w kaplicy szpitalnej została odprawiona uroczysta Msza Święta dziękczynna za kanonizację św. Jana Pawła II, w czasie której nastąpiło przekazanie Relikwii Świętego. Mszę Św. celebrował i homilię wygłosił J.E. Ks. Abp Mieczysław Mokrzycki, Metropolita Lwowski, były wieloletni sekretarz Jana Pawła II.
W uroczystość przyjęcia Relikwii Wielkiego Rodaka udział wzięli Prezydent Miasta Zamość Marcin Zamoyski, Przewodnicząca Rady Nadzorczej Iwonna Stopczyńska, Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II Andrzej Mielcarek, Zarząd i pracownicy Zamojskiego Szpitala Niepublicznego oraz okoliczni mieszkańcy.
Relikwie św. Jana Pawła II zostały powitane przez przedstawicieli lekarzy, pielęgniarek oraz pacjentów. W pełnych wzruszenia słowach podziękowania za tak wielki dar i wyróżnienie, zostały również złożone deklaracje nieustającej modlitwy i dążenia do świętości poprzez ofiarną i pełną miłosierdzia służbę na rzecz chorych i cierpiących.
Słowa podziękowania złożył również ks. Stanisław Nazarczuk Kapelan Szpitalny mówiąc, że nigdy nawet nie marzył o tak wielkim wyróżnieniu, które zawdzięczamy codziennym modlitwom, a zwłaszcza tym zanoszonym w trudach ziemskiego pielgrzymowania.
Wszyscy z wielką uwagą wysłuchali Metropolity Lwowskiego który w prostych, trafiających do serc słowach przedstawił codzienne życie św. Jana Pawła II, które wypełniała przede wszystkim modlitwa i wielka troska o drugiego człowieka.

Relacja video - na stronie zamosc.tv.

(2014-11-10)

Zmiany w leczeniu szpitalnym. Jakie?

Narodowy Fundusz Zdrowia opublikował projekt zmian dotyczących leczenia szpitalnego po wejściu w życie pakietu onkologicznego. Co zmieni się w szpitalach?(...)

Cały artykuł znajduje się na stronie wydawcy - medexpress.pl. Aby go przeczytać kliknij tutaj.(2014-10-20)

18 października – w dzień świętego Łukasza Ewangelisty - patrona służby zdrowia w kaplicy szpitalnej odprawiona została Msza Święta celebrowana przez Jego Ekscelencję Ks. Biskupa Mariana Rojka. W liturgii udział wzięli Prezydent Miasta Zamość Marcin Zamoyski, członkowie Rady Nadzorczej oraz Zarząd i pracownicy Zamojskiego Szpitala Niepublicznego.
Po mszy św. JE Ks. Biskup spotkał się z przedstawicielami oddziałów szpitalnych, Organu Założycielskiego i Zarządu Spółki.

Galeria zdjęć kliknij tutaj.(2014-10-14)

W dniu 10 października 2014 roku odbyły się V Zamojskie Spotkania Hematologiczne.

Konferencja pod patronatem Pani Profesor Anny Dmoszyńskiej oraz Pana Prezydenta Miasta Zamość Marcina Zamoyskiego zorganizowana została przez Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o. przy współudziale Kliniki Hematoonkologii I Transplantacji Szpiku Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz lubelskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów.

Po powitaniu wszystkich uczestników i gości przez Ordynatora Oddziału Hematologii Zamojskiego Szpitala Niepublicznego Sp. z o.o. Pana Dr Sławomira Górnika, spotkanie w hotelu Artis otworzył Pan Profesor Wiesław Wiktor Jędrzejczak (Kierownik Kliniki Hematologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego w Warszawie) wraz z Panem Dr hab. n. med. Markiem Husem (Kierownikiem lubelskiej kliniki hematoonkologii). Następnie głos zabrali Pan Prezydent Miasta Zamość Marcin Zamojski, Zastępca Prezesa ds. Medycznych Narodowego Funduszu Zdrowia w Warszawie Pan Dr Krzysztof Tuczapski oraz Prezes Zamojskiego Szpitala Niepublicznego Sp. z o.o. Pan mgr inż. Mariusz Paszko. W inauguracji wziął również udział Dyrektor Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia Pan Andrzej Kowalik.

Po krótkiej części oficjalnej rozpoczęła się część merytoryczna. Wykład inauguracyjny wygłosił Pan Profesor Wiesław Wiktor Jędrzejczak. Wykładowcami kolejnych trzech sesji byli Profesorowie: Ewa Lech-Marańda, Krzysztof Jamroziak, Joanna Góra-Tybor (Instytut Hematologii i Transfuzjologii Warszawa), Jolanta Małyszko (Uniwersytet Medyczny Białystok), Tomasz Wróbel (Uniwersytet Medyczny Wrocław), Krzysztof Giannopoulos, Iwona Hus, Marek Hus (Uniwersytet Medyczny Lublin). Podsumowania i zamknięcia konferencji dokonała Pani Profesor Anna Dmoszyńska.

W konferencji wzięło udział kilkudziesięciu lekarzy szpitali z terenu od Białej Podlaskiej poprzez Stalową Wolę do Lubaczowa oraz lekarze rodzinni z tych okolic.

Konferencja była okazją przedstawienia najnowszej wiedzy i wytycznych odnośnie diagnostyki i terapii chorób hematologicznych, ze szczególnym zwróceniem uwagi na problemy pacjentów onkohematologicznych. Dała możliwość dyskusji i wymiany poglądów.

Konferencja była objęta patronem medialnym czołowej w Polsce hematologicznej strony internetowej www.hematoonkologia.pl i na tej też stronie lekarze będą mogli obejrzeć relacje cyfrowe w postaci pełnych wykładów wygłoszonych na konferencji.

Ten miły wieczór pozostanie na długo w naszej pamięci.

Galeria zdjęć kliknij tutaj.(2014-10-10)

NFZ: przychody Funduszu wzrosną w 2014 r. o ponad 848 mln zł

O 848 mln zł wzrosną w 2014 r. przychody NFZ po aktualizacji prognozy przychodów ze składek na ubezpieczenie zdrowotne - przewiduje projekt zmiany planu finansowego NFZ. Pieniądze mają być przeznaczone m.in. na świadczenia w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.(...)

Cały artykuł znajduje się na stronie wydawcy - rynekzdrowia.pl. Aby go przeczytać kliknij tutaj.(2014-10-10)

Ćwiczebna ewakuacja z zakresu ochrony przeciwpożarowej w ZSzN

Dnia 6 października 2014r. o godzinie 10:00 odbyła się próbna ewakuacja oddziału Ginekologicznego z zakresu ochrony przeciwpożarowej.
Ćwiczebna ewakuacja została zorganizowana przez Inspektora P.POŻ naszego szpitala Pana Bolesława Bełza przy udziale Inspektora Obrony Cywilnej Pana Mariusza Hałasy oraz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu, którą reprezentował młodszy kapitan Mateusz Kozłowski - Dowódca Zastępu Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.
Celem ćwiczeń było doskonalenie personelu medycznego i niemedycznego z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku powstania pożaru, skuteczności przyjętej metody alarmowania o zagrożeniu oraz powiadamiania o zagrożeniu służb ratunkowych. Osoby prowadzące ewakuację postępowały zgodnie z opracowaną w szpitalu Instrukcją Ewakuacji. Personel szpitala wyprowadzał chorych wyjściami ewakuacyjnymi, a noszowi transportowali pacjentów leżących na noszach do wyznaczonego miejsca zbiórki. Pacjenci mogli pozostać spokojni, w rolę ewakuowanych wcielili się pozoranci - pracownicy szpitala.
Dodatkowo przeprowadzona symulacja pożaru była okazją dla pracowników do użycia praktycznego podręcznego sprzętu gaśniczego.
Ewakuacja w szpitalu to prawdziwy test dla pracowników. Cała akcja przebiegła szybko i sprawnie. Pokazała, że pracownicy szpitala i służby ratunkowe dobrze działają w nagłych przypadkach i koordynują swoje działania.
(2014-10-01)Z okazji Międzynarodowego Dnia Lekarza
pragnę przekazać wszystkim Lekarzom najserdeczniejsze podziękowania
za codzienną pracę, którą wykonujecie w naszej placówce.
Dziękuję za Wasz codzienny wysiłek i poświęcenie w wykonywaniu
niełatwej i odpowiedzialnej pracy na rzecz Pacjentów, za niesienie
ulgi w ich bólu i za ich szczęśliwe powroty do domów.


Prezes Zarządu
Mariusz Paszko(2014-09-30)

W oczekiwaniu na exposé. Czy Ewa Kopacz uzna zdrowie za rządowy priorytet?

Żaden z dotychczasowych premierów nie znał tak dobrze meandrów ochrony zdrowia jak Ewa Kopacz (lekarz, w latach 2007-2011 minister zdrowia). Duże oczekiwania wobec tego co pani premier powie w środę (1 października) w exposé na temat zdrowia są w pełni zrozumiałe.(...)

Cały artykuł znajduje się na stronie wydawcy - rynekzdrowia.pl. Aby go przeczytać kliknij tutaj.(2014-09-30)

Oddział Hematologiczny Zamojskiego Szpitala Niepublicznego Spółka z o.o. zajął II miejsce w plebiscycie na najbardziej przyjazny ośrodek onkologiczny w Polsce realizowanym przez Alivię – Fundację Onkologiczną Osób Młodych.

ONKOMAPA - przewodnik po przyjaznych ośrodkach onkologicznych" jest wspólnym dziełem chorych na raka oraz osób im bliskich, którzy na podstawie własnych doświadczeń mają możliwość oceny placówki onkologicznej oraz pracujących w niej lekarzy poprzez wypełnienie anonimowej ankiety (u ankietera bądź online). Uzyskane w ten sposób oceny są wskazówką dla innych Pacjentów, które z ośrodków onkologicznych dbają o wysoki poziom satysfakcji pacjentów. Portal internetowy www.onkomapa.pl został zainaugurowany 3 lutego 2014 r. W tym czasie pacjenci i ich bliscy mieli szansę ocenić 40 ośrodków onkologicznych i hematoonkologicznych w Polsce oraz pracujący tam personel lekarski.

W wyniku wypełnionych ankiet Oddział Hematologiczny Zamojskiego Szpitala Niepublicznego uzyskał wynik 4,6 pkt. na 5,0 możliwych i znalazł się na II miejscu, wraz z Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu, Onkologicznym Szpitalem im. Rydygiera w Krakowie oraz Centralnym Szpitalem MSW w Warszawie. Najlepiej pacjenci ocenili Szpital Kliniczny im. Andrzeja Milęckiego Uniwersytetu Śląskiego. Wśród wszystkich ocenianych oddziałów hematologicznych, zamojski oddział uzyskał najwyższą pozycję w Polsce. Najwyżej też uplasował się wśród małych szpitali.

Konferencja połączona z podsumowaniem projektu "ONKOMAPA - przewodnik po przyjaznych ośrodkach onkologicznych" odbyła się 25 września 2014 w Warszawie. Między innymi uczestniczyli w niej dr Sławomir Górnik Ordynator Oddziału Hematologicznego Zamojskiego Szpitala Niepublicznego Sp. z o.o. oraz Pan Krzysztof Żbikowski Prezes Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Nowotwory Krwi działającego przy Oddziale Hematologicznym.
(2014-09-17)

„10 lat w jeden wieczór”

15 września 2014 minęła X rocznica podpisania Aktu Założycielskiego Spółki Zamojski Szpital Niepubliczny. Było to okazją do spotkania Zarządu i pracowników Szpitala z przedstawicielami Organu Założycielskiego Spółki, Rady Nadzorczej i Narodowego Funduszu Zdrowia. Wspólnie spędzony czas pod hasłem „10 lat w jeden wieczór” był okazją nie tylko do świetnej zabawy, ale również do wielu wspomnień z minionej dekady.
Atrakcją wieczoru był konkurs pod tytułem „10 lat w 10 minut”, którego zwycięzcą została Pani Ania Wysoczyńska. W konkurencji na najlepiej wykonaną piosenkę zwyciężyli reprezentanci Oddziału Chorób Wewnętrznych, natomiast w tańcu najlepsza okazała się para z Ortopedycznej Izby Przyjęć.
Ten miły wieczór pozostanie na długo w naszej pamięci.

Galeria zdjęć kliknij tutaj.(2014-09-08)

Budżet NFZ 2015 - niewystarczający, ale jedyny możliwy?

Na początku sierpnia plan finansowy Narodowego Funduszu Zdrowia na 2015 rok został zatwierdzony przez ministra zdrowia w porozumieniu z ministrem finansów. Na korzyść przyszłego roku przemawia kwota ponad 2,3 mld zł. Choć wzrost jest widoczny, to zdaniem wielu specjalistów, nie zmieni on obrazu opieki zdrowotnej Polaków. Nadal też nie wiadomo skąd będą pochodzić środki na realizację tzw. pakietu kolejkowego. (...)

Cały artykuł znajduje się na stronie wydawcy - rynekzdrowia.pl. Aby go przeczytać kliknij tutaj.(2014-09-04)

Kontynuacja współpracy Zamojskiego Szpitala Niepublicznego sp. z o.o. z firmą Roche Polska


Dzięki wsparciu finansowemu firmy Roche Polska uzupełniono wyposażenie medyczne na Oddziale Hematologii Zamojskiego Szpitala Niepublicznego sp. z o.o.


(2014-08-28)

Zadłużenie publicznych szpitali: mimo działań naprawczych problem pozostał

Z danych publikowanych przez Ministerstwo Zdrowia na stronie resortu wynika, że w pierwszym kwartale 2014 r. ogólne zobowiązania publicznych lecznic wynosiły 9 mld 924 mln zł. Oznacza to, że - mimo działań restrukturyzacyjnych, konsolidacji lecznic i budżetowego wsparcia - zadłużenie tych placówek pozostaje na podobnym poziomie jak w roku 2010.(...)

Cały artykuł znajduje się na stronie wydawcy - rynekzdrowia.pl. Aby go przeczytać kliknij tutaj.(2014-08-01)

Minister zdrowia powołał zastępców prezesa NFZ

Na stronie internetowej NFZ opublikowano komunikaty o powołaniu przez ministra Bartosza Arłukowicza zastępców prezesa NFZ: ds. finansowych - Julity Jaśkiewicz oraz ds. medycznych - Krzysztofa Tuczapskiego.(...)

Cały artykuł znajduje się na stronie wydawcy - rynekzdrowia.pl. Aby go przeczytać kliknij tutaj.(2014-07-04)

AUDYT SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

W dniu 02 lipca 2014r. odbył się I audyt kontrolny Systemu Zarządzania Jakością funkcjonującego w szpitalu od 2006r. W tym roku adytorzy wizytowali obszar opieki długoterminowej, paliatywno-hospicyjnej, poradnie specjalistyczne i diagnostykę obrazową oraz komórki administracyjne.
Audytorzy nie rozpoznali niezgodności, pozytywnie ocenili funkcjonowanie Systemu Zarządzania Jakością i wyrazili wielkie słowa uznania dla pracowników uczestniczących w audycie, zaś podziękowania należą się wszystkim pracownikom za zaangażowanie i ciągłe dążenie do poprawy jakości świadczonych usług.
Certyfikat jakości ISO jest dla szpitala ważnym kryterium rynkowym i rankingowym. Jest to kompleksowy system oceny jakości, który odnosi się przede wszystkim do sposobu funkcjonowania i zarządzania, który jest skierowany do pacjenta i na jego potrzeby. Wprowadzenie systemu zarządzania jakością uporządkowało sprawy związane z organizacją szpitala. Udokumentowanie procesów, które są realizowane zapewniają jasny i spójny zbiór wymagań dla pracowników, ułatwia prowadzenie działań związanych z jakością oraz zrozumienie wymagań w obrębie całej organizacji.

Pełnomocnik
Systemu Zarządzania Jakością

(2014-07-02)

Plusy i minusy zawieszenia kontraktowania świadczeń

Nie dłużej niż do 30 czerwca 2016 r. zawieszone zostaną nowe konkursy na świadczenia opieki zdrowotnej; będzie tylko aneksowanie dotychczasowych umów. Chce tego Ministerstwo Zdrowia, które tłumaczy, że zamierza wprowadzić nowe zasady kontraktowania, zatem rozpisywanie konkursów na świadczenia na dotychczasowych zasadach nie miałoby sensu.(...)

Cały artykuł znajduje się na stronie wydawcy - rynekzdrowia.pl. Aby go przeczytać kliknij tutaj.(2014-05-29)

Polskim plusem zaangażowanie w jakość, minusem tłoczne sale- doświadczenia menedżerów wymiany Hope

Uczestnicy wymiany menedżerów Hope przebywający miesiąc w Polsce na zaproszenie Polskiej Federacji Szpitali zgodnie stwierdzili, że do swoich krajów przenieśliby zaangażowanie swoich polskich kolegów w procedury mające na celu poprawę jakości w szpitalach. Co im się nie podobało? Przepełnienie szpitali oraz zbyt duża liczba chorych w jednej sali.(...)

Źródło: MK . Aby przeczytać cały artykuł kliknij tutaj.(2014-05-23)

Za dwa lata wybije godzina zero. Ile szpitali powiatowych przetrwa?

Za dwa lata szpitale mają dostosować się do wymogów, przewidzianych w projekcie rozporządzenia o kryteriach sanitarnych i fachowych wobec placówek medycznych. Lecznice spieszą się by na czas wdrożyć potrzebne zmiany, ale jednej trzeciej szpitali powiatowych może się to nie udać.(...)

Cały artykuł znajduje się na stronie wydawcy - rynekzdrowia.pl. Aby go przeczytać kliknij tutaj.(2014-05-19)

OGŁOSZENIE
ZAMOJSKIEGO SZPITALA NIEPUBLICZNEGO


W związku z planowaną kasacją dokumentacji medycznej pacjentów korzystających ze świadczeń zdrowotnych w 1992 r.
( hospitalizowanych w oddziałach szpitala) informujemy, że istnieje możliwość odbioru oryginału dokumentacji z tego okresu w terminie do 30 czerwca 2014 r.

Wniosek o wydanie oryginału historii choroby należy składać w Sekretariacie Szpitala (budynek przychodni przy ul.Kilińskiego 4, II p. pok.201), lub bezpośrednio do Działu Nadzoru i Kontroli Wewnętrznej- Ruchu Chorych w godz. 8.00 - 15.00, w dni robocze.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.(84) 677-50-19 lub (84) 677-50-17


Wniosek o wydanie oryginału historii choroby kliknij tutaj.(2014-05-09)

Z okazji Dnia Pielęgniarki oraz Dnia Położnej proszę przyjąć serdeczne podziękowania oraz życzenia wszelkiej pomyślności zawodowej i osobistej.
Zawód, który Państwo wybrali, jest zawodem pięknym, trudnym i odpowiedzialnym wymagającym odwagi , pogody ducha i umiejętności radzenia sobie z przeciwnościami losu.
Wasza serdeczność i uśmiech pomagają ludziom cierpiącym. Tylko oni wiedzą, jak bardzo ważny jest Wasz wielki trud.
Wszystkim pielęgniarkom, położnym, pielęgniarzom składam najserdeczniejsze podziękowania za pełną poświęcenia misję.


Prezes Zarządu
Mariusz Paszko(2014-04-24)

Szpitale w kolejce po zmiany. Kto zyska, a kto straci na resortowych propozycjach?

W tzw. pakiecie kolejkowym Ministerstwa Zdrowia znalazły się między innymi rozwiązania dotyczące funkcjonowania szpitali. Resort proponuje np. wydłużenie do 10 lat umów zawieranych przez NFZ z lecznicami oraz utworzenie poradni przyszpitalnych, które zagwarantują wizytę po zabiegu. Eksperci i szefowie placówek ostrożnie wypowiadają się o tych propozycjach.(...)

Cały artykuł znajduje się na stronie wydawcy - rynekzdrowia.pl. Aby go przeczytać kliknij tutaj.(2014-04-24)

Współpraca Zamojskiego Szpitala Niepublicznego z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń Życie S. A.

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie w ramach wieloletniej współpracy oraz realizacją Umowy Prewencyjnej przekazał środki finansowe na ochronę i promocję zdrowia.
W ramach dofinansowania przez PZU S. A. zakupiono wysokiej klasy materace przeciwodleżynowe, zmiennociśnieniowe, komorowe z pompą do opieki długoterminowej stosowane dla pacjentów w profilaktyce i leczeniu odleżyn III, IV i V stopnia.
Materace będą służyły pacjentom na Oddziałach Medycyny Paliatywnej, Chorób Wewnętrznych, Hematologii, Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego.


SFINANSOWANO Z FUNDUSZU PREWENCYJNEGO PZU S. A.
.(2014-04-18)

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy,
niosących Radość i Nadzieję,
wszystkim pracownikom

Zamojskiego Szpitala Niepublicznego Sp. z o. o.
życzę, aby Święto Zmartwychwstania
stało się źródłem wzajemnej życzliwości i wzmocnienia ducha,
a Zmartwychwstały Chrystus napełnił nas wiarą i pokojem.
Niech da nam siłę do pokonywania codziennych trudności
pozwoli z nadzieją patrzeć w przyszłość.

Prezes Zarządu

Mariusz Paszko


(2014-04-18)

W dniu 16 kwietnia 2014r. z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy pracownicy Zamojskiego Szpitala Niepublicznego spotkali się przy wielkanocnym stole. Swoją obecnością zaszczycili nas Prezydent Miasta Zamość Marcin Zamoyski, Dyrektor LOW NFZ Krzysztof Tuczapski, Przewodnicząca Rady Nadzorczej Iwonna Stopczyńska oraz członek Rady Ryszard Szeląg. Ksiądz Stanisław wygłosił błogosławieństwo i poświęcił przygotowane pokarmy. W radosnej, wiosennej atmosferze tradycyjnie dzielono się jajkiem oraz składano sobie świąteczne życzenia. Po części oficjalnej uczestnicy spotkania degustowali świąteczne potrawy przygotowane przez pracowników szpitalnej kuchni pod okiem Pani Ali.(2014-04-18)

Przesunięcie wyceny świadczeń będzie kosztowne

Określenie wysokości kosztów leczenia nadal będzie zależne od Ministerstwa Zdrowia - mówi Agnieszka Pachciarz, była prezes Narodowego Funduszu Zdrowia. (...)


Cały artykuł znajduje się na stronie wydawcy - gazetaprawna.pl. Aby go przeczytać kliknij tutaj.


Archiwum
2017: 1..30 / 31..60 / 61..64
2016: 1..30 / 31..60 / 61..67
2015: 1..30 / 31..54
2014: 1..30 / 31..41
2013: 1..30 / 31..53
2012: 1..30 / 31..60 / 61..70
2011: 1..30 / 31..60 / 61..67
2010: 1..30 / 31..60 / 61..82
2009: 1..30 / 31..60 / 61..90 / 91..120 / 121..138
2008: 1..30 / 31..60 / 61..90 / 91..120 / 121..147
2007: 1..30 / 31..60 / 61..90 / 91..120 / 121..150 / 151..167
2006: 1..30 / 31..60 / 61..61

 

Poczta szpitalna:

Aktualności
Konwent szpitali
Informacje o spółce
Historia
Oddziały / Działy
Ogłoszenia / Konkursy
Cennik usług
Zamówienia publiczne
Mapka szpitala
Projekty Unijne
Kontakt / Spis telefonów
Informacje dla Pacjentów
Koło - P.T.P.
Biuletyn Informacji Publicznej
Praca dla lekarzy
Praca
Obowiązek informacyjny
Konferencje
Ważne linki
Ankieta dla pacjentów
E-portal
System Zarządzania Jakością