Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o.
 
  mniejsza czcionka   mniejsza czcionka większa czcionka   wysoki kontrast wysoki kontrast wysoki kontrast

Konferencje organizowane przez Zamojski Szpital Niepubliczny sp. z o.o.Regionalna Konferencja Polskiej Federacji Szpitali:

Zamojskie Spotkania Hematologiczne:
 • XI Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z X Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • X Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z X Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • IX Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z IX Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • VIII Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z VIII Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • VII Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z VII Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • VI Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z VI Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • V Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z V Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • IV Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z IV Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • III Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z III Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • II Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z II Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

22 maja 2014 roku w Zamościu odbyła się II Regionalna Konferencja Polskiej Federacji Szpitali Zamość 2014 organizowana przez Zamojski Szpital Niepubliczny Spółka z o.o. oraz Polską Federację Szpitali pod honorowym patronatem Krzysztofa Hetmana Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Marcina Zamoyskiego Prezydenta Miasta Zamość.
Wśród prelegentów znaleźli się Jarosław J. Fedorowski Prezes Polskiej Federacji Szpitali, Andrzej Mądrala Wiceprezydent Pracodawców RP, Krzysztof Tuczapski Dyrektor Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, Marek Wójcik Z-ca Sekretarza Generalnego Związku Powiatów Polskich.
W dyskusji panelowej udział wzięli przedstawiciele środowiska medycznego, samorządu i politycy, a wśród nich Beata Małecka-Libera, Poseł na Sejm RP i Wiceprzewodnicząca Sejmowej Komisji Zdrowia, Jarosław J. Fedorowski Prezes Polskiej Federacji Szpitali, Andrzej Mądrala Wiceprezydent Pracodawców RP, Tomasz Pękalski Członek Zarządu Województwa Lubelskiego, Krzysztof Tuczapski Dyrektor Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, Paweł Pikula Przewodniczący Konwentu Powiatów Województwa Lubelskiego, Marek Wójcik Z-ca Sekretarza Generalnego Związku Powiatów Polskich oraz Marcin Zamoyski Prezydent Miasta Zamość.
Gośćmi Konferencji byli również uczestnicy II edycji Europejskiego Programu Wymiany Menedżerów HOPE Exchange 2014 z pięciu krajów europejskich: Hiszpanii, Portugalii, Norwegii, Słowenii i Czech.Materiały z konferencji (udostępnione przez prelegentów):
 • Polska Federacja Szpitali - Jarosław Fedorowski, Prezes Polskiej Federacji Szpitali HOPE
 • Jak poprawić opiekę nad pacjentem jednocześnie obniżając koszty wewnątrzszpitalne hospitalizacji? - Jakub Baran, Członek Zarządu firmy Sampi Research Sp. z o.o.
 • Akademia Zdrowia 2030 - zdrowie musi stać się priorytetem państwa - Andrzej Mądrala, V-ce Prezydent Pracodawcy RP
 • Pacjent w badaniach klinicznych - Marek Konieczny, Prezes Zarządu KO-MED Centra Kliniczne
 • Efektywność energetyczna szpitali - Roman Trześniowski, Dyrektor ds. Rozwoju Dalkia Wschód Sp. z o.o.
 • Program grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników szpitali zrzeszonych w Polskiej Fderacji Szpitali

 •  

  Poczta szpitalna:

  Aktualności
  Konwent szpitali
  Informacje o spółce
  Historia
  Oddziały / Działy
  Ogłoszenia / Konkursy
  Cennik usług
  Zamówienia publiczne
  Mapka szpitala
  Obowiązek informacyjny
  Kontakt / Spis telefonów
  Informacje dla Pacjentów
  Biuletyn Informacji Publicznej
  Projekty Unijne
  Projekty współfinansowane
  Konferencje
  Oferty pracy
  Ankieta dla pacjentów
  Dobry posiłek
  Działania antykorupcyjne
  E-portal
  System Zarządzania Jakością