Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o.
 
  mniejsza czcionka   mniejsza czcionka większa czcionka   wysoki kontrast wysoki kontrast wysoki kontrast

Konferencje organizowane przez Zamojski Szpital Niepubliczny sp. z o.o.Zamojskie Spotkania Hematologiczne:

Regionalna Konferencja Polskiej Federacji Szpitali:8 maja 2015 roku w zamojskim Hotelu Artis po raz kolejny spotkali się dyrektorzy szpitali z terenu wojewódzkiego lubelskiego, przedstawiciele organów samorządowych i Narodowego Funduszu Zdrowia na III Regionalnej Konferencji Polskiej Federacji Szpitali.

Tak jak w latach ubiegłych organizatorem spotkania był Zamojski Szpital Niepubliczny Spółka z o.o. i Polska Federacja Szpitali, a patronat honorowy sprawował Marszałek Województwa Lubelskiego i Prezydent Miasta Zamość.

Uczestnicy rozmawiali m.in. o pakiecie onkologicznym, kontraktowaniu świadczeń zdrowotnych, zarządzaniu ryzykiem, a także o outsourcingu wybranych usług.

Dyskusja panelowa „Mapy potrzeb zdrowotnych szansa czy zagrożenie”, w której udział wzięli przedstawiciele środowiska medycznego, samorządu i Narodowego Funduszu Zdrowia była doskonałą okazją do wymiany poglądów i refleksji nt. aktualnej sytuacji w ochronie zdrowia, zarówno w skali kraju jak też regionu lubelskiego. Już dziś zapraszamy do Zamościa na kolejną edycję w roku przyszłym. 

Poczta szpitalna:

Aktualności
Konwent szpitali
Informacje o spółce
Historia
Oddziały / Działy
Ogłoszenia / Konkursy
Cennik usług
Zamówienia publiczne
Mapka szpitala
Projekty Unijne
Kontakt / Spis telefonów
Informacje dla Pacjentów
Biuletyn Informacji Publicznej
Nasi darczyńcy
Obowiązek informacyjny
Konferencje
Oferty pracy
Ankieta dla pacjentów
E-portal
Działania antykorupcyjne
System Zarządzania Jakością