Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o.
 
  mniejsza czcionka   mniejsza czcionka większa czcionka   wysoki kontrast wysoki kontrast wysoki kontrast

Konferencje organizowane przez Zamojski Szpital Niepubliczny sp. z o.o.Regionalna Konferencja Polskiej Federacji Szpitali:

Zamojskie Spotkania Hematologiczne:
 • XI Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z X Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • X Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z X Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • IX Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z IX Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • VIII Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z VIII Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • VII Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z VII Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • VI Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z VI Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • V Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z V Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • IV Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z IV Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • III Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z III Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

 • II Zamojskie Spotkania Hematologiczne

  Aby obejrzeć relację z II Spotkania, należy zarejestrować się na stronie "hematoonkologia.pl" i wyszukać konferencję w dziale "Relacje cyfrowe"

20 maja 2016 roku odbyła się IV edycja Regionalnej Konferencji Polskiej Federacji Szpitali pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego i Prezydenta Miasta Zamość. Jak co roku w zamojskim Hotelu Artis spotkali się dyrektorzy szpitali z terenu wojewódzkiego lubelskiego, przedstawiciele organów samorządowych i Narodowego Funduszu Zdrowia. Organizatorami konferencji byli Zamojski Szpital Niepubliczny Spółka z o.o. i Polska Federacja Szpitali.

Wiodąca tematyka konferencji:
- Koordynowana ochrona zdrowia: perspektywy a rola szpitali.
- Kontraktowanie świadczeń zdrowotnych.
- Finansowanie i dostępność świadczeń zdrowotnych w świetle ustaleń Najwyższej Izby Kontroli.
- Trójstronny Zespół ds. Ochrony Zdrowia – sukces czy porażka.
- Rola priorytetów zdrowotnych w działalności zawodowej regionalnych „oficerów” ochrony zdrowia.
-Ochrona zdrowia w województwie lubelskim, problemy i wyzwania.

Punktem kulminacyjnym była dyskusja panelowa pt. Priorytety polityki zdrowotnej a polityka regionalna, w której udział wzięli przedstawiciele środowiska medycznego, samorządu i Narodowego Funduszu Zdrowia.

Dziękujemy za udział i już dziś zapraszamy do Zamościa na kolejną Jubileuszową Konferencję Polskiej Federacji Szpitali w roku przyszłym. 

Poczta szpitalna:

Aktualności
Konwent szpitali
Informacje o spółce
Historia
Oddziały / Działy
Ogłoszenia / Konkursy
Cennik usług
Zamówienia publiczne
Mapka szpitala
Obowiązek informacyjny
Kontakt / Spis telefonów
Informacje dla Pacjentów
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty Unijne
Projekty współfinansowane
Konferencje
Oferty pracy
Ankieta dla pacjentów
Dobry posiłek
Działania antykorupcyjne
E-portal
System Zarządzania Jakością